Sollievo PhysioLax Tabletki

Sollievo PhysioLax to produkt wskazany do leczenia zaparć.
Działanie produktu uzyskiwane jest dzięki obecności zestawu substancji, które oddziałują na wiele funkcji jelita, wykorzystywanych do regulacji pasażu jelitowego. Dlatego też Sollievo PhysioLax wykorzystuje fizjologiczny, a nie farmakologiczny, mechanizm działania.

Sollievo PhysioLax otrzymywany jest w drodze procesów produkcji, bez wykorzystywania rozpuszczalników ani innych substancji syntezy chemicznej.

Skład

  • Kompleks Sollievo PhysioLax (otrzymywany z senesu wąskolistnego, cykorii podróżnik, kopru włoskiego, mniszka lekarskiego, kminku zwyczajnego i kminu rzymskiego) 420 mg /tabl.

     

  • Kompleks polifenolowy z flawonoidami i sennozydami ≥ 3,1%

 

Confezione da 40 bustine monodose
€ 29,80 iva incl.

Zawiera 27 tabletek po 420 mg

Zawiera 45 tabletek po 420 mg

SPOSÓB UŻYCIA
Zaleca się przyjmowanie od 1 do 3 tabletek wieczorem, w razie konieczności, popijając dużą ilością wody. Prawidłowa dawka stanowi minimum wystarczające, aby wspomóc pasaż jelitowy bez wytwarzania płynnego stolca, dlatego można ją dostosować do indywidualnych potrzeb. Produkt jest zalecany od 12. roku życia. Co do zasady, aby wspomóc pasaż jelitowy, zaleca się przyjmowanie płynów w ciągu dnia, spożywanie odpowiedniej ilości błonnika oraz aktywność fizyczną.


OSTRZEŻENIA
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej dawki. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W przypadku uporczywych zaparć należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu i chronić od światła.